Список товарів виробника Sisley

Sisley - відомий французький бренд. Спеціалізується на виробництві одягу, парфумерної продукції, аксесуарів і годин. Стиль марки характеризується постійними переходами від елегантного до сексуального і зухвалого. Також фірма відрізняється широким асортиментом продукції, що виробляється.

Компанія Sisley була заснована в 1968 році. Її творцем був чоловік на ім'я Юбер д'Орнано (Hubert d'Ornano), місцем виникнення став Париж - світова столиця моди.


Спочатку Sisley був лише невеликим сімейним бізнесом, який потім перетворився на найбільшого виробника світової фешн-індустрії. У перший час під цією маркою створювалася виключно джинсовий одяг. У рік появи бренду вийшла колекція, яка називалася «Denim». Уже тоді основною аудиторією компанії стала молодь, адже дизайн виробів Sisley відповідав самим останнім віянням і самим авангардним тенденціям в моді.


Хід розвитку французької компанії різко змінився в 1974 році, коли Sisley стала частиною гіганта індустрії моди - Benetton Group. Саме після поглинання марка Sisley набула широкої популярності. Це сталося після зміни іміджу і посиленою рекламної кампанії, забезпеченої новими власниками. До 1985-го Sisley цілком знаходиться під заступництвом італійського холдингу, проте потім марка починає власне, окреме від Benetton, розвиток.


Sisley ніколи не дотримувалася тільки подиумного або тільки вуличного стилю. Особливість цієї марки полягає в гармонійному злитті цих двох напрямків сучасної моди. Юбер д'Орнано, який очолював компанію протягом всіх років її існування, за цей час ні на крок не відступив від політики марки. Полягає вона в використанні виключно якісних і натуральних матеріалів.


Марка Sisley є, крім усього іншого, і визнаним законодавцем мод в світі рекламної фотографії. Якщо Benetton воліє в своїх кампаніях соціальну тематику, і цій фірмі не чужі проблеми суспільства і моралі, то Sisley подібні питання цікавлять мало. Однак ці бренди сходяться в тому, що їхні рекламні знімки не схожі ні на які інші.

Докладніше
 • Швидкий перегляд
  840,00 грн. 1 200,00 грн. -30%
  Sisley

  Жіночі сині туфлі на високому каблуку. Носок - гострий. Каблук під дерево. Верх - штучна шкіра. Підкладка - штучна шкіра, шкіра. Виробництво - Китай. Висота каблука - 11 см.

  840,00 грн. 1 200,00 грн. -30%
  Зменшена ціна!