Список товарів виробника United Colors of Benetton

Benetton Group SpA - група компаній, а також один зі світових брендів індустрії моди, головне представництво якого знаходиться в місті Тревізо в Італії. Назва походить від прізвища засновника компанії і зареєстровано з 1965 року.

Офіційно італійська компанія Benetton Group була заснована в 1965 році, хоча її витоки сягають набагато далі, в 1956 рік, коли Лучано Бенеттон (Luciano Benetton) зайнявся штучної продажем яскравих светрів пов'язаних вручну його сестрою Джуліаною Бенеттон (Giuliana Benetton). Згодом продажі росли, виробництво ширилося, і до 1965 року сімейство змогло дозволити собі купити трикотажну фабрику. Так на світ з'явилася нова компанія Benetton Group, яка за весь час існування прославилася аж ніяк не своїми светрами, а скандальними рекламними кампаніями, незважаючи на те, що її продукція завжди відрізнялася високою якістю і дуже демократичними цінами.


Так чи інакше, перш вельми небагате сімейство Бенеттон стало власником багатомільйонного бізнесу, магазини компанії існують в 120 країнах світу, їх кількість постійно зростає. Марка Benetton відома в світі так само добре, як, наприклад, McDonald's або Coca-Cola. Компанія є провідним виробником і роздрібним торговцем одягу в стилі «casual», а також спортивних товарів, не кажучи про ліцензованих аксесуарах, таких як косметика, іграшки, купальні костюми, сонцезахисні окуляри, годинник, канцелярські товари, нижню білизну, взуття та предмети для дому .

Докладніше