Умови використання

1. Загальні положення

1.1. Ця угода укладається між Адміністрацією - компанією, що надає доступ і послуги сайту jordia.com.ua (далі по тексту - сайту), і приватною особою - що відвідала хоча б на одну сторінку сайту або, що скористався хоча б одним із сервісів, що надаються в рамках сайту , без попередньої реєстрації та авторизації на сайті (далі по тексту - відвідувачем сайту).
1.2. Угода регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей сайту jordia.com.ua, наданих Адміністрацією.
 

2. Особисті відомості та безпеку

2.1. Адміністрація гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
2.3. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі «Особистий кабінет» (http://jordia.com.ua/uk/my-account).
2.4. Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, Адміністрація з Вашого явного згоди може надсилати на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від розсилання.
2.5. Заповнюючи форму замовлення або форму реєстрації на сате Ви дозволяєте Адміністрації збирати і обробляти Ваші персональні дані згідно з ЗУ про захист баз даних. Також погоджуєтеся з тим що, з правами, що виникають у зв'язку з обробкою Ваших персональних даних, і цілями обробки і використання Ваших персональних даних ознайомлений
2.6. Відомості на сайті jordia.com.ua мають суто інформативний характер, у них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.
 

3. Використання матеріалів сайту

3.1. Авторські права на матеріали сайту jordia.com.ua, ресурси, сервіси, якщо не вказано інше, належать Адміністрації.
3.2. Копіювання матеріалів сайту без письмової згоди адміністрації заборонено.
3.3. Всі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників.
 

4. Прикінцеві положення

4.1. Заповнюючи форму реєстрації на сайті або відвідуючи сторінки сайту jordia.com.ua, відвідувач сайту автоматично приймає умови цієї угоди.
4.2. Відвідувач сайту приймає умови Угоди в разі фактичного використання сайту. У цьому випадку користувач розуміє і погоджується з тим, що Адміністрація буде розцінювати факт використання користувачем сайту jordia.com.ua, як згода з умовами Угоди з відповідного моменту часу.
4.3. Умови цієї Угоди можуть бути змінені Адміністрацією в односторонньому порядку. Текст чинної Угоди доступний за адресою http://jordia.com.ua/uk/content/3-termsandconditions.