Знижки

Коктельні Товарів у наявності: 15

Як казала Коко Шанель «У кожної жінки має бути маленьке чорна сукня». Частково вона була права. Але крім меленького чорного, має бути і біле, і червоне, і довге, і пишне ... Сукня підійде для будь-якого приводу: в ​​офіс, на побачення, на пляж, на новий рік, на день народження, на випускний ... Сукня виділяє дівчину, робить її привабливою, сексуальною, діловою, скромною ...

Виглядати карколомно на дружній вечірці дозволить коктейльне плаття. В наш час коктейльне плаття - це невідємний атрибут формального дресс-коду для корпоративів, ресторанів, клубів, як правило його одягають на офіційні заходи, які починаються до сьомої години вечора. Колір плаття може бути різним та залежить від пори року. Влітку воно насичене яскравими кольорами та візирунками, для зими: чорний, червоний, синій або фіолетовий. Але з кольорами можна сміливо експерементувати, слідкуючи за модними тенденціями.

Саме тому, сучасна жінка завжди хоче придбати нове плаття. В інтернет магазині JORDIA Ви можете придбати плаття не дорого на будь-який смак. Ми робимо відправлення по всій Україні, що робить покупку в нашому інтернет магазині дійсно зручною. Купуйте плаття в нашому інтернет магазині, ставайте постійним клієнтом та отримуйте додаткові знижки та бонуси.